نسیمی از آسمان
دست‌نوشته‌ها و دل‌مشغولی‌های حسین ژولیده
نوشته شده در تاریخ جمعه 1 بهمن 1395 توسط حسین ‍ژولیده | نظرات ()

عجله کنید! فرصت را از دست ندهید. همین الان به خیل مدافعان حرم بپیوندید. راه دفاع از حرم برای همه باز است و هرکسی می تواند به این افتخار نائل شود. پس تا دیر نشده و وقت باقی است بشتابید! مگر نمی بینید دشمنان سعودی- صهیونیستی عزم خود را جزم کرده اند تا اثری از حرم که نماد محبت شیعه به اهل بیت علیهم السلام است، نمانَد! پس بیایید و هرکس در حد توان خود به دفاع از حرم و حریم اهل بیت علیهم السلام قیام کند.

امروزه دشمنان خاندان وحی و نبوت، در گوشه ای با بمب و موشک بعضی از بقاع متبرکه اولیاء الهی را تخریب و تصیمیم جدی به اهانت به دیگر حرم ها را دارند که با مقاومت سربازان حیدر و رهروان علمدار کربلا، بینی‌شان به خاک مالیده شده و تا عاشقان زینب سلام‌الله‌علیها نفس می کشند، جرأت نزدیک شدن به حرم آن بزرگ بانوی مقاومت را پیدا نخواهند کرد. اما همین دشمن وهابی و صهیونیستی، بیکار ننشسته و مشغول به تخریب دیگر حرم هاست. اما این بار با روش و سلاحی دیگر.

شیاطین اگر در سوریه با سلاح تانک و توپ آمدند و با مقاومت مدافعان حرم روبرو شدند، در جبهه ای دیگر با سلاح شبهه، تردید و تمسخر به حرم های مطهر اهل بیت و امامزادگان هجوم آورده و قصد دارند راه توسل و عشق ورزی به اهل بیت علیهم السلام را مسدود کنند. هدف پلیدشان در هر دو جبهه، یکی است و تنها شیوه و ابزار جنگشان تغییر کرده است. هدف از بین رفتن یاد خدا و توجه به محبوبان خداست. اما شیوه جنگشان در یکی نظامی و در دیگری فرهنگی است. سلاحشان در یک جبهه تیر و تفنگ است و در جبهه دیگر قلم، فیلم و فضای مجازی است.

پس باید تمام حواسمان جمع باشد. نکند شرمسار مدافعان حرم شویم! در جبهه نظامی، مدافعان حرم، جانشان را سپر بلا کنند و حرم را از گزند حوادث حفظ کنند اما، خدایی ناکرده در جبهه غبار آلود شبهات، ما قافیه را ببازیم و حرم ها را تنها بگذاریم.

باید به این نکته هم توجه نمود؛

همانگونه که برای مقابله نظامی با مهاجمین حرم، تخصص ها و ابزار مختلفی از سوی مدافعین حرم به کار گرفته می شود، در تهاجم فرهنگی به مسئله زیارت و حرم نیز می بایست از تخصص ها، افراد مختلف و ابزار گوناگونی برای دفاع استفاده نمود. در این مسیر، روحانی وخطیب، نویسنده و مولف، طلبه و دانشجو،کارگر و کارمند و... با ابزارهای مختلف به میدان بیایند و هر ابزاری که می توانند به خدمت به بقاع متبرکه پرداخته و مسیر زیارت را برای عاشقان اهل بیت علیهم السلام هموار نمایند. اگر خود را مدافع حرم می دانیم، می بایست با تمام وجود و با تمام امکانات به دفاع از این حریم بپاخاسته و هیچ شخص و ابزاری را دست کم نگرفت. چرا که گاهی یک خادم با یک جارو می تواند بهترین وسیله برای جذب زائرین باشد.

یادمان باشد؛ حرم های مقدس امامزادگان، کانون توحید و خداپرستی و محل انتشار معارف اهل بیت و قرآن هستند. قبور مطهر عاشقان خدا، محل ابراز عشق و توجه به خداست. بقاع متبرکه، خانه های از جنس نور هستند که زائرین خود را به سمت و سوی خداباوری و دینداری سوق می دهند. سنگرهای مستحکمی هستند که می توانند پناهجویان خود را هدایت و سایه شوم وسوسه های شیاطین را از سر آنها کم کنند. از این رو خدمت و زیارت این اماکن مقدسه، نشانه عشق به خدا و اولیاء الهی است. توجه به قبور مطهر پاره های تن پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله، توجه و محبت به پیامبر و اهل بیت علیهم السلام است.

پس بیایید با خدمت به بقاع متبرکه و قبور مطهر امام زادگان، به دفاع از حرم اهل بیت علیهم السلام  پرداخته نام خویش را در زمره مدافعان حرم آل الله ثبت نموده و با جان و مال خویش به سوی عمران و آبادانی و زیارت این اماکن مقدس بشتابیم.
طبقه بندی: اوصاف شیعیان، 
برچسب ها: ثبت نام مدافعان حرم، راه رسیدن به مدافعان حرم، زیارت امامزادگان، حرمت امامزاده،
مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
.:
By Ashoora.ir & Blog Skin :.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات